05138658585

تلفن شرکت

09151107679

تماس بگیرید

 بیمه های مسئولیت بیمه البرز

بیمه های مسئولیت بیمه البرز

بیمه مسئولیت (بیمه البرز)

هر روزه حوادث بیشماری در اطراف ما اتفاق می افتد که طبق قانون فرد یا افرادی مسئول جبران خسارت شناخته میشوند.

تامین مبلغ خسارت یا غرامت زیان دیده که معمولا توسط مراجع قضایی تعیین میشود مشکلات فراوانی را برای افراد مسئول حادثه به دنبال دارد،بنابراین مناسب ترین و اقتصادی ترین راه حل برای تامین چنین اتفاقاتی،پوشش های بیمه مسئولیت مدنی است.افراد حقیقی یا حقوقی می توانند با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه در صورت وقوع حوادثی که منشا ان اعمال غیر عمدی همچون بی احتیاطی ،غفلت یا اشتباه شخص به طور مستقیم یا به دلیل نظارت بر امور واگذار شده به افراد دیگر باشد، مسئولیت خود را به بیمه گر منتقل کنند تا خسارت وارد شده توسط بیمه گر به افراد زیان دیده پرداخت شود . تقسیم بندی های مختلفی از انواع بیمه مسئولیت در نظر گرفته شده که در اینجا به نمونه هایی از انها اشاره میکنیم.

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان
کارفرمایان واحد های تجاری،خدماتی ،بازرگانی، صنعتی و کارفرمایان پروژه های عمرانی و ساختمانی طبق قانون، مسئول رعایت اصول ایمنی و حفاظت کارگران و کارکنان شاغل در محدوده کاری خود هستند.علیرغم نظارت و رعایت اصول ایمنی ، حوادث متعددی در کارگاه ها و محل فعالیت کارکنان اتفاق می افتد که معمولا طبق رای صادر شده مراجع قضایی ، کارفرما مسئول جبران انها شناخته می شود ، صدمات جانی شامل غرامت فوت و نقص عضو ، ضمن اینکه هزینه پزشکی نیز طبق اسناد پزشکی قابل پرداخت است. بیمه مسئولیت مدنی کارفرما بر اساس اطلاعاتی همچون نوع فعالیت، تعداد کارکنان و میزان تعهدات و نوع پوشش های بیمه ای به سهولت صادر می شود . در صورت وقوع حادثه حین کار که در طول مدت اعتبار بیمه نامه موجب صدمات جانی به کارکنان شود، غرامت های تصریح شده در بیمه نامه طبق رای دادگاه یا به صورت توافقی به زیان دیده پرداخت خواهد شد.


مسئولیت حرفه ای بیمه البرز
عده زیادی از صاحبان نیروی کار در کشور به جای تولید کالا به ارائه یک نوع خدمت اشتغال دارند. قصور ، غفلت خطا در ارائه خدمت حرفه ای ممکن است خسارت جانی یا مالی به اشخاص استفاده کننده از ان خدمت را در پی داشته باشد که در این صورت فرد شاغل مسئول جبران خسارت خواهد بود ،مانند مسئولیت حرفه ای پزشکان ،پیراپزشکان ، مدیران استخرها و ناجیان غریق ، مسئولان فنی مراکز درمانی، دارندگان آسانسورها و شرکت های سرویس و نگهداری آسانسور ها ، مدیران مجموعه های ورزشی ، مهندسان طراح ، محاسبان، ناظران و مجریان ، مدیران شهربازی، مدیران مهد کودک ها ، مدیران هتل ها و واحد های اقامتی و مسئولیت حرفه ای شرکت های بازرسی کیفی و کمی کالا.


بیمه مسئولیت عمومی
مسئولیت قانونی شخص حقیقی یا حقوقی در مقابل خسارت های مالی و جانی به اشخاص ثالث ناشی از فعالیت های روزمره تحت عنوان مسئولیت عمومی بیمه می شود. از انواع این بیمه نامه می توان به بیمه مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث به تبع حریق، مسئولیت مدنی ناشی از اجرای عملیات ساختمانی، مسئولیت دارندگان ماشین الات(ساختمانی، راه سازی و کشاورزی ) مسئولیت جامع شهرداری ، مسئولیت پارکینگ های عمومی و خصوصی خودرو، مسئولیت مدنی ناشی پروژه های عمرانی (نظیر سدسازی، پل سازی، راه سازی و….) مسئولیت مدنی پیمانکاران ، مسئولیت شرکت های اب و فاضلاب و توزیع برق اشاره کرد.


بیمه مسئولیت حمل و نقل

بر اساس قانون تجارت، متصدی حمل و نقل مسئول حوادث و تقصیراتی است که در طول مدت حمل اتفاق می افتد اعم از اینکه خود مبادرث به حمل کرده یا حمل و نقل کننده دیگری را مامور کرده باشد. خسارات ناشی از حوادث جاده ای قبیل تصادف، تصادم، واژگونی وسیله نقلیه ، پرتاب شدن محموله از روی وسیله نقلیه ، سرقت کلی به همراه وسیله نقلیه و اتش سوزی محموله تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. از انواع این بیمه نامه ، مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی ، وانت بار ها و حمل و نقل بین المللی کالا از طریق جاده ، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی را می توان نام برد.


بیمه مسئولیت کالا بیمه البرز
مسئولیت تولید کننده را در قبال مصرف کننده برای جبران خسارت های مالی و جانی مصرف کنندگان کالا و اشخاص ثالث که ناشی از خطرات کاربرد کالا بوده و در نتیجه عدم کارکرد مناسب محصول باشد را تحت پوشش قرار می دهد. از انواع ان، بیمه مسئولیت تولید کنندگان کپسول های اتش نشانی و تولید کنندگان لوازم خانگی از قبیل اجاق گاز ، یخچال ، بیمه مسئولیت تولید کنندگان جرثقیل های سقفی ،بیمه مسئولیت تولید کنندگان قطعات مورد استفاده در خودرو و…. را می توان نام برد.

با مراجعه به شرکت آینده روشن سپهر البرز ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی،از مزایای این بیمه نامه برخوردار شوید.

تلفن تماس

05138658585

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *