بیمه عمر و مستمری طرح شوکا

بیمه های عمر و مستمری

  • بیمه‌های زندگی (عمر و مستمری) یکی از شاخه‌های مهم بیمه‌های بازرگانی است. بیمه‌های حوادث شخصی، بیمه‌های درمان و سلامتی، بیمه‌های باربری، بیمه‌های آتش‌سوزی، بیمه‌های خودرو، بیمه‌های مسئولیت، بیمه‌های مهندسی و بیمه‌های مخصوص نیز از جمله شاخه‌های دیگر بیمه‌های بازرگانی هستند.
  • هدف بیمه عمر و مستمری طرح شوکا  آن است که خطرات مالی موجود در زندگی انسانها را تحت پوشش قرار دهد به نحوی که دارنده این نوع از بیمه‌ها از جهت تامین آتیه خود و کسان خود در آرامش خاطر باشد.
  • ازدست دادن سرپرست خانوار، ازکارافتادگی، پیری و سالخوردگی، نگرانی مالی از جهت تامین نیازهای مالی خود و اعضای خانواده در سالهای آینده و موارد دیگری از این دست، از جمله مخاطراتی است که می‌توان با خرید بیمه زندگی، آنها را به شرکت بیمه منتقل و از این بابت رفع نگرانی کرد.
  • بیمه‌های زندگی (عمر و مستمری) نیز دارای انواع مختلفی است و بیمه‌نامه‌های متعدد و متنوعی توسط شرکت بیمه البرز برای پوشش دادن به تمام یا برخی از ریسک‌های مرتبط با این شاخه بیمه‌ای، طراحی و عرضه می‌گردد.

 

درباره بیمه‌نامه شوکا…

بیمه البرز یک بیمه‌گر قدیمی با شش دهه فعالیت حرفه‌ای است. این شرکت سهم قابل توجهی در خلق و عرضه انواع و اقسام بیمه‌های عمر، پس‌انداز و مستمری کشور به اشکال مادام‌العمر، مقطعی چندساله و مقطعی یکساله، دست‌کم طی بیست سال اخیر داشته و افتخار ایفای کامل تعهدات خود در قبال آنها را در کارنامه دارد. بیمه البرز اعتقاد دارد که تلاش‌های انجام شده صنعت بیمه در سالهای گذشته با توجه به عقب‌ماندگی کشور در امر توسعه بیمه‌های زندگی کافی نبوده و دلیل کافی نبودن آن هم وجود فاصله بسیار بین آنچه داریم با آنچه که طبق مقایسه با کشورهای دیگر و یا طبق افق چشم‌انداز توسعه بیمه‌های زندگی باید داشته باشیم، است. تردیدی نیست که توسعه بیمه‌های زندگی یکی از ابزارهای ایجاد رفاه اجتماعی در کشور است.

بیمه البرز با نگاه یاد شده در سه ماه اخیر اقدام به طراحی بیمه‌نامه شوکا کرده است تا به وسیله آن بتواند در ایفای رسالت اجتماعی خود نسبت به مشتریانش موثرتر و مفیدتر عمل کند.بیمه‌نامه شوکا از جمله بیمه‌نامه‌های مدرن و امروزی است که در دنیا با عنوان بیمه عمر و پس‌انداز یونیورسال شناخته می‌شود و در کشور برای اولین بار به شکل اصلی و منطبق با موازین جهانی آن عرضه می‌گردد. این محصول هم در کشور و هم در بین محصولات قبلی بیمه البرز، تک است و تک نیز خواهد ماند.

بیمه‌نامه شوکا دارای هفت ویژگی خاص و منحصر به فرد، به شرح زیر است:
۱ ـ انعطاف‌پذیری بالا برای بیمه تامین آتیه زندگی،
۲ ـ سبدی کامل از محصولات یا طرح‌های بیمه‌ای مورد نیاز مردم ایران،
۳ – تنوع و نوآوری در ایجاد پوشش‌های بیمه‌ای،
۴ – سبک جدید و متفاوتی در عرضه محصولات بیمه‌ای،
۵ – قابلیت تبدیل محصولات و طرح‌های بیمه‌ای مختلف شوکا به همدیگر،
۶ – داشتن سکّوی نرم‌افزاری خاص و منحصر به فرد،
۷ – فرصت تبدیل به بیمه‌نامه‌های  مستمری بیمه البرز

برای مشاوره رایگان و صدور آنلاین بیمه بازنشستگی البرز (طرح شوکا) تماس بگیرید!

 

09151107679

05138658585

 

و یا برای صدور آنلاین وارد سایت زیر شوید!

 

BALBORZ.COM